Δευτέρα, 27 Φεβρουαρίου 2017

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ:ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Α΄ Φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος 3-5 Μαρ 17
   Εκδόθηκε από την ΚΟΕ η ειδική προκήρυξη της Α΄ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Μίνι Παίδων, η οποία θα διεξαχθεί από 03 έως 05 Μαρ 2017. Η ομάδας μας αγωνίζεται στον Α΄ όμιλο και από τους 10 συνολικώς αγώνες του ομίλου οι 8 θα διεξαχθούν στην έδρα μας, το Δημοτικό Κολυμβητήριο Ηλιουπόλεως.
   Το εν λόγω πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε 4 Φάσεις, ως εξής:
Α’  Φάση: 03 έως 05 Μαρ 2017, με 58 ομάδες.
Β’  Φάση: 19 έως 21 Μαϊ 2017, με 46 ομάδες
Γ’  Φάση-Ημιτελική: 16 έως 18 Ιουν 2017, με 33 ομάδες.
Δ’  Φάση-Τελική: 21 έως 23 Ιουλ 2017, με 10 ομάδες.      
   Οι 12 όμιλοι:
1.Α΄ Αττικής: ΝΟ Βουλιαγμένης, Νηρέας Γέρακα, ΓΣ Ηλιούπολης, Μίλων, Ηλυσιακός ΑΟ.
2.Β' Αττικής: ΝΟ Χίου, Νηρέας Χαλανδρίου, ΑΟ Πετρούπολης, Παλαιό Φάληρο, Άρης Νίκαιας.
3.Γ' Αττικής: Ολυμπιακός, Ιωνικός, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΓΣ Περιστερίου, Ροή.
4.Δ΄Αττικής: Παναθηναϊκός, Τρίτων Αμαρουσίου, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΑΟ Καστέλας, Άλμα Κλαμπ.
5.Ε' Αττικής: Πανιώνιος, Εθνικός Πειραιά, Δελφίνια Μεταμόρφωσης, ΑΕ Κερατσινίου.
6.Α' Βορείου Ελλάδος: Πανσερραϊκός, ΠΑΟΚ, ΕΑΤΕΚ, Άρης, Μακεδονικός.
7.Β' Βορείου Ελλάδος: ΝΟ Καβάλας, ΟΦΘ, Ηρακλής, ΑΣ Απόλλο.
8.Γ' Βορείου Ελλάδος: Ορεστιάδα, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, ΣΑΠΚ Νεάπολης, ΠΑΣ Φοίβος.
9. Πτολεμαΐδος: Πύρρος Ιωαννίνων, ΚΕ Κοζάνης, Δελφίνια Πτολεμαΐδας, ΝΑΟ Κέρκυρας.
10.Πατρών: ΝΕ Πατρών, ΝΟ Ιτέας, ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Πατρών, ΝΟ Ναυπλίου.
11.Κρήτης: ΝΟ Αγ. Νικολάου, ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ, Πλιτς Πλατς, ΝΟ Χανίων.
12.Θεσσαλίας: Νηρέας Λαμίας, ΝΕ Λάρισας, Νίκη Βόλου, ΝΟ Λάρισας, ΟΕΑΝΑΒ, ΟΥΚ Βόλου.
   Το αγωνιστικό πρόγραμμα της ομάδας μας:
Α΄ Όμιλος Αθηνών:
Κολυμβητήριο Δήμου Ηλιουπόλεως
1η  αγωνιστική     Παρασκευή   03 Μαρ 2017
20:30 ΓΣ Ηλιούπολης          ΑΟΝΣ Μίλων
21:30 ΑΟ Νηρέας Γέρακα   Ηλυσιακός ΑΟ
Κολυμβητήριο Βουλιαγμένης  https://goo.gl/fjYEzl
2η  αγωνιστική     Σάββατο    04 Μαρ 2017
10:00 Ηλυσιακός ΑΟ           ΓΣ Ηλιούπολης
11:00 ΝΟ Βουλιαγμένης      ΑΟ Νηρέας Γέρακα
Κολυμβητήριο Δήμου Ηλιουπόλεως
3η  αγωνιστική     Σάββατο    04 Μαρ 2017
18:00 ΑΟΝΣ Μίλων           Ηλυσιακός ΑΟ
19:00 ΓΣ Ηλιούπολης        ΝΟ Βουλιαγμένης
4η  αγωνιστική     Κυριακή     05 Μαρ 2017
11:00 ΝΟ Βουλιαγμένης     ΑΟΝΣ Μίλων
12:00 ΑΟ Νηρέας Γέρακα   ΓΣ Ηλιούπολης
5η  αγωνιστική     Κυριακή    05 Μαρ 2017
17:00 Ηλυσιακός ΑΟ    ΝΟ Βουλιαγμένης
18:00 ΑΟΝΣ Μίλων      ΑΟ Νηρέας Γέρακα
  Προσκαλούμε τους φίλους μας να παρακολουθήσουν τους αγώνες και να χειροκροτήσουν το παρόν και το μέλλον των ομάδων μας.