Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών 2016-17

Πρόγραμμα-Aποτελέσματα Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών "2017"
Ιαχή για το ΓΣ Ηλιούπολης
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΑΓΩΝΩΝ  ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
Α2  ΕΘΝΙΚΗΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΥ   «2017»
Α’  ΦΑΣΗ (08 Ιαν -21 Μαϊ 2017)
Β’  ΟΜΙΛΟΣ  Α'  ΓΥΡΟΣ
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ       1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ    8/01/2017
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  17:00     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       7 - 7
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ   15:00     ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ        ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ    8 - 7        
ΒΟΛΟΥ             14:00     ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ         ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ      11 - 8
ΓΕΡΑΚΑ            13:00     ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ           8 - 5 
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ       2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ    15/01/2017
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  13:00     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ          17 - 7
ΧΑΛΚΙΔΑΣ        16:00     ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ      ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ          4 - 2
ΒΟΛΟΥ             14:00     ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ   ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.  4 - 10 
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ       13:00     ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ     ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ        5 - 4
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ       3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ      22/01/2017
ΠΕΠΑΝΟΣ        14:00     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ         ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ    9 - 6
ΒΟΛΟΥ             14:00     ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ         ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       8 - 13
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ    15:00     ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ       ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   3 - 10        
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ       3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΣΑΒΒΑΤΟ     21/01/2017
ΓΕΡΑΚΑ            13:00     ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ      10 - 2 
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ       4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ     29/01/2017
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ       13:00     ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ          8 - 6 
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   17:00     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.   6 - 5
ΒΟΛΟΥ             14:00     ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ         ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ        13 - 8
ΧΑΛΚΙΔΑΣ        16:00     ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ      ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ    11 - 7
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ       5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ     12/02/2017
ΓΕΡΑΚΑ            13:00     ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ  ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ         10 - 7 
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ    15:00     ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ       ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ        5 - 9
ΠΕΠΑΝΟΣ        13:00     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ         ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ    6 - 5
ΒΟΛΟΥ             14:00     ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ   ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      14 - 6
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ       6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ     26/02/2017
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ    15:00     ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ       ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.  4 - 10           
ΧΑΛΚΙΔΑΣ         16:00    ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ     ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       6 - 6
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   13:00     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  12 - 7
ΒΟΛΟΥ              14:00    ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ         ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ          7 - 7
ΚΟΛ/ΡΙΟ            ΩΡΑ       7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ     05/03/2017
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ        13:00     ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  9 - 8
ΒΟΛΟΥ               14:00    ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ         14 - 3
ΠΕΠΑΝΟΣ          13:00    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ         ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ       4 - 4
ΓΕΡΑΚΑ              13:00    ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ    10 - 6

Α΄ Όμιλος Α΄ Γύρος
ΚΟΛ/ΡΙΟ              ΩΡΑ  1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ      08/01/2017
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    14:00  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    15 - 3  
ΓΟΥΔΗ               16:00  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.      ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ     6 - 6        
ΧΑΝΙΩΝ             14:30  ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ          6 - 1
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ       16:00  ΟΦΗ                     ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. (αναβολή)
ΚΟΛ/ΡΙΟ            ΩΡΑ    2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΣΑΒΒΑΤΟ       14/01/2017
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      16:00   ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ  9 - 9 
ΙΛΙΣΙΟ               14:30   ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ     ΟΦΗ                      8 - 8
ΚΟΛ/ΡΙΟ            ΩΡΑ    2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ      15/01/2017
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   14:00   ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ           7 - 7
ΝΙΚΑΙΑΣ            13:00   ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ          ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.      6 - 14
ΚΟΛ/ΡΙΟ            ΩΡΑ    3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΣΑΒΒΑΤΟ     21/01/2017
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   17:00    ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.  ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ    9 - 15
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      16:00    ΟΦΗ                     ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ          6 - 5
ΧΑΝΙΩΝ            14:30    ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ          ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ   14 - 5         
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ      3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ    22/01/2017
ΓΟΥΔΗ              16:00    ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.      ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10 - 3          
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ      4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ    28/01/2017
ΧΑΝΙΩΝ           14:30     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.     ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ         10 - 7
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     16:00     ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ      3 - 9
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ      4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ    29/01/2017
ΝΙΚΑΙΑΣ           13:00     ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.12 - 6
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  14:00     ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΟΦΗ                      9 - 6
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ      5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ    11/02/2017
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     16:00     ΟΦΗ                     ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ          12 - 11
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   17:00    ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   5 - 11
ΙΛΙΣΙΟ               20:00     ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ          10 - 7
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ       5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ    12/02/2017
ΓΟΥΔΗ             16:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ      ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    17 - 8  
ΚΟΛ/ΡΙΟ          ΩΡΑ       6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΣΑΒΒΑΤΟ    25/02/2017
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    16:00     ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ           9 - 11
ΧΑΝΙΩΝ          14:30     ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.  13 - 4        
ΚΟΛ/ΡΙΟ          ΩΡΑ       6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΣΑΒΒΑΤΟ    26/02/2017
ΓΟΥΔΗ            16:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.      ΟΦΗ                      6 - 6
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 14:00     ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ      7 - 7
ΚΟΛ/ΡΙΟ          ΩΡΑ       7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΣΑΒΒΑΤΟ    04/03/2017
ΙΛΙΣΙΟ              14:30     ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ     ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ          6 - 6
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  17:00     ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.      5 - 15
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     15:30     ΟΦΗ                     ΡΕΘΥΜΝΟ            12 - 5
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ       7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ   05/03/2017
ΝΙΚΑΙΑΣ           13:00     ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ          ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4 - 14

Β’  ΟΜΙΛΟΣ  Β΄  ΓΥΡΟΣ
ΚΟΛ/ΡΙΟ         ΩΡΑ    8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ        ΚΥΡΙΑΚΗ   19/03/2017
ΧΑΛΚΙΔΑΣ      16:00   ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ          ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  7 - 4
ΒΟΛΟΥ           14:00   ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ       ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ       9 - 9
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ     13:00  ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ         9 - 6
ΠΕΠΑΝΟΣ      13:00   ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ             ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. 5 - 9
ΚΟΛ/ΡΙΟ         ΩΡΑ    9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ        ΚΥΡΙΑΚΗ  26/03/2017
ΒΟΛΟΥ           14:00   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ             ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  6 - 8 
ΠΕΠΑΝΟΣ      14:00   ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ             ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ      5 - 7
ΓΕΡΑΚΑ          13:00   ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.     ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ   13 - 7
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ  13:00   ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ           ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ      9- 8
ΚΟΛ/ΡΙΟ         ΩΡΑ    10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      ΚΥΡΙΑΚΗ  02/04/2017
ΒΟΛΟΥ           14:00   ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ       ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ          8 - 8 
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ     13:00   ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ         ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ  7 - 10
ΧΑΛΚΙΔΑΣ      16:00   ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ        13 - 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17:00   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ       11 - 4
ΚΟΛ/ΡΙΟ         ΩΡΑ     11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΚΥΡΙΑΚΗ  23/04/2017
ΠΕΠΑΝΟΣ       13:00   ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ            ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ     9-6
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ   15:00   ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ         7-12
ΒΟΛΟΥ            15:00   ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ      ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ     10-11
ΓΕΡΑΚΑΣ         12:00  ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10-5 
ΚΟΛ/ΡΙΟ          ΩΡΑ   12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      ΤΕΤΑΡΤΗ  03/05/2017
ΒΟΛΟΥ            14:00  ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ             ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. 8-11
ΧΑΛΚΙΔΑΣ       16:00  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ          ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ       10-4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 20:30   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ        10-5
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ     15:30   ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΟΥ         ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ   11-3
ΚΟΛ/ΡΙΟ          ΩΡΑ   13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΤΕΤΑΡΤΗ   10/05/2017
ΓΕΡΑΚΑ          21:00   ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ   
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ     15:30   ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ        ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ        
ΒΟΛΟΥ            14:00  ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ      ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΠΑΝΟΣ       13:00  ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ            ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ     
ΚΟΛ/ΡΙΟ          ΩΡΑ   14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΚΥΡΙΑΚΗ   21/05/2017
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 18:00   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ    ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΒΟΛΟΥ            14:00   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ           ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ   15:00   ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ         ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΧΑΛΚΙΔΑΣ       16:00   ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ        ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

Α’  ΟΜΙΛΟΣ  Β΄  ΓΥΡΟΣ
ΚΟΛ/ΡΙΟ             ΩΡΑ    8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      ΣΑΒΒΑΤΟ  18/03/2017
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      15:30    ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  6 - 14 
ΙΛΙΣΙΟ                20:00   ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.    10 - 12
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ    14:30   ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.   ΟΦΗ                    10 - 10
ΚΟΛ/ΡΙΟ            ΩΡΑ    8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      ΚΥΡΙΑΚΗ   19/03/2017
ΝΙΚΑΙΑΣ            13:00   ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ            ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ           5 - 7
ΚΟΛ/ΡΙΟ            ΩΡΑ    9η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      ΚΥΡΙΑΚΗ   26/03/2017
ΧΑΝΙΩΝ            14:30   ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ            ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   7 - 6 
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   14:30   ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ    ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ     8 - 7
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      16:00   ΟΦΗ                       ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ      5 - 6
ΓΟΥΔΗ              16:00   ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.        ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ          11 - 6
ΚΟΛ/ΡΙΟ            ΩΡΑ   10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΣΑΒΒΑΤΟ     01/04/2017
ΙΛΙΣΙΟ                20:00  ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ       ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. 10 - 6
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      15:30   ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ          2 - 10
ΚΟΛ/ΡΙΟ            ΩΡΑ   10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΚΥΡΙΑΚΗ     02/04/2017
ΝΙΚΑΙΑΣ           13:00   ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ            ΟΦΗ                      6 - 10
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  14:00   ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.      6 - 12  
ΚΟΛ/ΡΙΟ           ΩΡΑ    11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΣΑΒΒΑΤΟ     22/04/2017
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  17:00    ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.   ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ           8-8
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    15:30    ΟΦΗ                        ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  10-6
ΙΛΙΣΙΟ              14:30   ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ        ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ     9-8
ΓΟΥΔΗ            16:00    ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ             ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.      6-14  
ΚΟΛ/ΡΙΟ          ΩΡΑ     12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΤΕΤΑΡΤΗ      03/05/2017
ΧΑΝΙΩΝ         14:30     ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ             ΟΦΗ                     14-6   
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   15:00     ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.     10-15 
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 21:00    ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. 9-4
ΝΙΚΑΙΑΣ          20:30    ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ             ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ     8-9
ΚΟΛ/ΡΙΟ          ΩΡΑ     13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΤΕΤΑΡΤΗ      10/05/2017
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    15:00    ΟΦΗ                        ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.
ΝΙΚΑΙΑΣ          15:15    ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ            ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΙΛΙΣΙΟ              20:00   ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ       ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  14:00    ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ      
ΚΟΛ/ΡΙΟ          ΩΡΑ     14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ      20/05/2017
ΧΑΝΙΩΝ          14:30    ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ            ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    16:00    ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      ΟΦΗ
ΚΟΛ/ΡΙΟ          ΩΡΑ     14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ      21/05/2017
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 14:00    ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΟΥΔΗ            16:00    ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.        ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

Βαθμολογία – 12η Αγωνιστική
Α΄ Όμιλος Β΄ Όμιλος
1 Απόλλων Σμύρνης
32
1 Νηρέας Γέρακα
 33
2 ΝΟ Χανίων 
 23 
2 ΝΟ Χαλκίδας
 29
3 Ηλυσιακός ΑΟ
22
3
ΓΣ Ηλιούπολης
 22
4 ΟΦΗ
21
4 ΑΕ Χαϊδαρίου
 16
5 ΓΣ Περιστερίου 
20
5 ΝΕ Πατρών
 12
6 Ιωνικός ΑΟ
 10 
6 ΟΥΚ Βόλου
  10
7 Νηρ. Χαλανδρίου
 3
7 ΑΟΝΣ Μίλων
   8
8 ΝΟ Ρεθύμνου
1
8 Νίκη Βόλου
   8

Δεν υπάρχουν σχόλια: